(نحوه اضافه کردن کتابخانه ها و فایل های هدر به کیوت (لینوکس

• به نام خدا
    سلام دوستان

من قصد دارم از کتابخانه
    opencv
    در کیوت استفاده کنم.به آموزش نحوه اضافه کردن کتابخونه و هدر ها برخوردم اما فکر میکنم برای ویندوز باشه و من دنبال روش لینوکسی آن میگردم

آموزش اینه :
    @ Start a new C++/Qt project.
    Copy the include folders from C:/OpenCV2.2MinGW/include to the project folder.
    Add LIBS += -LC:\OpenCV2.2MinGW\lib to the Qt PRO file.
    Add LIBS += -llibopencv_calib3d229 -llibopencv_contrib229 -llibopencv_core229 -llibopencv_features2d229 -llibopencv_ffmpeg229 -llibopencv_flann229 -llibopencv_gpu229 -llibopencv_highgui229 -llibopencv_imgproc229 -llibopencv_legacy229 -llibopencv_ml229 -llibopencv_objdetect229 -llibopencv_video229 (or a selection of these) to the Qt PRO file.
    Include the OpenCV header files to your code wherever you need them. i.e., #include <opencv/cv.h> and #include<opencv/highgui.h>@

دوستان میشه راهنمایی کنند که چکار باید بکنم؟
    همچنین نمیدونم برای کار کردن با اپن-سی وی در کیوت چه نوع پروژه ای باید ایجاد کنم؟ من معمولا نیاز به یک ویندوز اپلیکیشن دارم که یک کادر برای نمایش تصویر شبیه پیکچرباکس در سی شارپ و تعدادی دکمه و ... برای کنترلش بتونم بسازم . فکر کنم
    GUI application باید بسازم ...درسته ؟

همچنین قسمت
    ADD LIB
    های توضیح بالارو اصلا متوجه نمیشم . تا حالا همچین چیزی ندیده بودم اگر میشه یک توضیح کاملی در مورد این قسمت بدید خیلی ممنون میشم

پیشاپیش از راهنمایی های دوستان کمال تشکر رو دارم

Log in to reply

Looks like your connection to Qt Forum was lost, please wait while we try to reconnect.